Eu, jūs, utainie sūdi, jūs valsts valodā runāt protat?

12:14 10.11.2021

Pārpublicēts bez izmaiņām no 2011. gada 16. maija. Joprojām tikpat aktuāli, ja šodien pat ne aktuālāk.

Jā, es runāju par jums, latviešvalodīgie, kuru savārstījumus lasot, man šķiet, ka sāk piemesties disleksija. Jūs pa latviski vispār runāt protat? Ja nē, tad protiet nemācīt citus, kā kuram būs runāt. Kaut ko latviski, nedaudz čista no krievu valodas, mazbišķīt kāds kūl vārdiņš no tās salas, kur strādā tie nespējnieki.

Ja tā jums skaitās dzimtā valoda, tad ejiet anatomikumā, šādus ģenētiskos defektus vajag izpētīt un saglabāt formalīnā.

Jūs kāds te ir okupējis? Kurš jūs ir okupējis? Varbūt vienīgi tēvocis bērnībā ar kaut ko izokupēja no aizmugures. Tas daudz ko izskaidrotu. Ja tev nav savi 66+ gadi, tad diez vai kāds cits tevi ir okupējis. Neskaitot tēvoci, protams. Neskaitot izvarošanu ānusā, protams.

Jūs esat idioti un jūsu spriedumi ir infantili (ja jēdziens "infantils" vispār ir pietiekami spēcīgs apzīmējums jūsu menētiskajam debīlismam). Jūsu teksti nav lasāmi.

Bļeģ, nav tādas uzrunas formas "Tu". Ja tu, mēsls, kādu cieni, tad pieklājības forma no seniem laikiem ir tikai un vienīgi "Jūs" ar visām no tā izrietošajām sekām. Visos pārējos gadījumos tas vārdiņš ir "tu". Lai tu to ielāgotu, pseidopieklājīgais pseidointelektuāli!

Lai lieki netērētu savu vērtīgo laiku apgaismojot jūs, kalpu baru, tad izlīdzēšos vien ar atsevišķiem izvilkumiem no diskusijām pie pāris rakstiem par tēmu "Parakstu vākšana par grozījumiem Latvijas Republikas Satversmē", pievienojot tiem pa vērtīgam domugraudam.

Sākšu ar šo pilnīgo muļķi, pašmāju Donu Kihotu, kurš raksta: "Kāds ir tā visa rezultāts? Latvijā dzīvo divas lielas konkurējošas kultūras - latviešu un krievu. Dabā ir tā iekārtots, ka ar laiku stiprākais nomāc vājāko, šajā gadījumā - krieviskā kultūra nomāc latvisko."

Šitam debīliķim varu pateikt tikai vienu: "Tad ko vēl vispār daudz muldēt? Give up now, tu jau esi zaudējis, sūd."

Tālāk seko citāts no indivīda, no kura pat staro zināmas saprāta pazīmes: "-Krieviem mācīties latviešu valodā neliedz fizioloģiskas dīvainības. Neredzu pamatojumu tam, ka krievi nebūtu spējīgi gūt izglītību citā valodā, ja turki, indieši, latvieši un citas tautas to ir spējīgas darīt."

Tātad, šajā gadījumā autors ir pareizi konstatējis, ka krievi necieš no kādas mistiskas problēmas, kas neļautu apgūt valodas, kuru pamatalfabēts nav kirilica. Ko mēs no tā varam secināt? Nu būtībā neko. Kam tas piš, kurš ko var vai nevar. Es esmu vairāk nekā pārliecināts, ka autors var (un viņa fizioloģiskās īpatnības atļauj) pārtikt 14 dienas no plikām sūnāms un purva rāvas (kas varētu būt pat bagātīgāks racions par dažu labu atgadījumu Indijā pie kādas līķiem pārpildītas upes or something). Bet tikpat spēcīga mana pārliecība ir arī par to, ka ne viņam tas ir vajadzīgs, ne viņš to, izņemot īpašus apstākļus (piemēram, tēvocis bērnībā ieguva anāli divas nedēļas no vietas un ļāva ēst tikai uzskaitīto dabas produktu), nedarīs. Case closed.

Turpinājumā fragments no dialoga:
A: "LV tiek iesūdzēta kādā augstā institūcijā, jo diskriminē minoritātes (starp citu, pilnīgi pamatoti. Civilizēta valsts ar spēcīgu identitāti ļautu minoritātēm saglabāt savu kultūru)."
B: "tev ir ļoti vājas zināšanas šajā jautājumā. nevienā citā Eiropas valstī izņemot Latviju un ja nemaldos Igauniju netiek finansēta izglītība citā, izņemot valsts valodu."

Acīmredzams, ka stulbais deģenerāts B nespēj noturēties, nesākot teikumu ar uzbraucienu. Es varu tikai papildināt ar apsvērumu par to, ka nevienā citā valstī, kur kādā valodā runā 27.37% (wikipedia.org dati, piederība etniskajām grupām), tā nav vis minoritāšu, bet gan valsts valodas statusā. Tā kā vari vēl priecāties.

Vispār, kad kāds gudrinieks min piemērus par dižo Vāczemi un turku spalvanajiem viesstrādniekiem, man rodas nepārvarama vēlme norādīt, ka Fāterlandē dzīvo nieka 2.1% turku imigrantu un viņu pēcteču.

Gribat zināt minoritātes? Pie mums žīdi un zilie ir minoritāte. Un žīdu un pediņu skolas savā krajā vairumā neesmu manījis (tā viena peisano akadēmija neskaitās kā "daudz" ).

Vēl viens random izrāvums: "Tik īsā termiņā salīgt un piedod bijušo ar Krieviju NAV IESPĒJAMS."

Kas jāsalīgst? Kas jāpiedod? Mēs krieviem kaut ko nodarījām, ka mums jāsalīgst un jālūdz piedošana? Pie manis viss ir in da chill, es nejūtos neko nodarījis pāri lielajam austrumu kaimiņam, un netaisos ne par ko atvainoties, jo, cik zinu, tad viņi manu piedošanu neprasa. Bet, ja kāds nejauši sāk gvelzt kaut kādas stulbības, tad man vienkārši pohuj.

Labā ziņa ir tāda, ka mēs palēnām tuvojamies noslēgumam: "Man ir draugi, kas dzīvo Pēterburgā(īstie krievi) ar viņiem pa šo tēmu esmu runājis, un viņi nevar saprast kā tas ir iespējams, dzīvot tik ilgi šeit un nezināt valodu!"

Debīli draugi šajā gadījumā gadījušies (nu tāds ar tādiem draudzējas). Kas tur ko nesaprast? Bļe, ja tev nevajag, tad tu arī nemācies. Visa gudrība.

Un pamatā tas arī ir TAS... ja tev nevajag, tu to nemācies.

Ko kāds no jums ir darījis, lai šāda vajadzība rastos? Bauri un reņģēdāji knapi spēj izkasīties uz kaut kādu tur Lielo talku, un arī tikai tāpēc, ka kāds pateica. Paši diez vai aizdomātos. Kur nu vēl kaut ko jēdzīgu izdarīt...

Ko jūs protat, ja neskaita žēlošanos par okupāciju, deportāciju - šmeportāciju, zemajām algām un valdību?

Dirst par sašķelto sabiedrību? Vienot kādreiz mēģinājāt? Un nē, frāze "runā latviski, suns" nav etniski vienojošs elements.

Tāpēc, tā vietā, lai smērētu visādus papīrus ar parakstiem, labāk izdariet kaut ko vērtīgu, ievērojamu un cienījamu. Lai būtu interesanti un gods saprast to, ko jūs runājat...

Dieva Tēva, Dieva Dēla un Staļina vārdā - HEIL HITLER!

comments powered by Disqus