Neesi kroplis, esi pieklājīgs!

10:21 26.02.2015

Agri no rīta braucot, uzreiz atceros, kāpēc tā nevajag darīt. Jo nevar braukt, visur ir jāstāv. Piemēram, uz Dienvidu tilta var izkāpt ārā, pavērot saullēktu (ja nav migla un brauc vēl agrāk), uzcelt telti un vēl izgulēties, kamēr kaut kāda kustība atsākas. Pārsvarā tāpēc, ka neviens nemāk iebraukt Slāvu aplī un kaut ko gaida.

Bet šodien par to pat priecājos, pie izdevības palaižot rindā vai izbraukt tos, kam nu varu ceļu iedot.

Bet te uz Dārzciema ielas Gunāra Astras virzienā pirms Deglava krustojuma remontiņš, 2. josla ciet. No pretējās puses viens grib apmest riņķī, tieši pirms joslas saiet kopā. Visi tobrīd stāv un vieta it kā ir, es speciāli nebraucu uz priekšu 1. joslā, lai šim ir vieta, ja arī no 2. palaiž.

Tā vietā sarkana spaiņa krāsas © Reinis Mežulis fords ar ~50gadīgu ūsaini pie stūres nevis arī piebremzē, bet uzdod grīdā un vēl ar līkumu, paraujot uz manu pusi, aizbrauc priekšā, bet tur arī paliek, jo viņa josla tāpat beidzas. Un vēl pagriež galvu atpakaļ un neapmierināti blenž uz to, kurš gribēja apgriezties.

Priekšā zaļais un viss atsāk kustēties. Ģeds tagad domā tikt 1. joslā, bet huju viņam - tagad es gāzi grīdā, tauri virsū, "nebūs, kropli!"

Pēc tam šams turpina būt tikpat gudrs un, pirms remontā esošā josla beidzas, izbrauc tajā atpakaļ, lai tiktu pie luksofora pirmais, jo visi tur vēl turpina ripināt pa malējo. Nu neko, aizbrauca arī pa priekšu.

Panācu es viņu pie Pūces/Kurmju (kaut kur tur tas jaunais ir) gājēju luksofora. Pie Mēbeļu nama kaut kur spogulī vēl bija redzams, 1. taisni braucošajā stāvot ar visiem pārējiem. Mazliet aiz Lukoila, uz tās pašas Astras ielas, jau bija skatam zudis. Visi sportiskie triki vējā.

Neesi kroplis, esi pieklājīgs!

Dienvidu tilts no rīta miglā
comments powered by Disqus